Letní dětské tábory 2018


Pobyt je určený pro "táborníky" ve věku od 6 do 13 let. Tábor je zaměřený na sportovní aktivity převážně nesoutěžního charakteru, ve kterých je kladen důraz na osobnostně sociální rozvoj dětí.

Motivem tábora budou olympijské hry a jejich prvotní princip "kalogáthia" spojený s harmonickým rozvojem, tzn. sport a pobyt v přírodě spojený s "povídáním" a rozvojem sociálních dovedností dětí.

K tomuto cíli směřujeme pomocí aktivit, které prověřují dětskou schopnost spolupráce, komunikační dovednosti, odolnost i vytrvalost, fyzické schopnosti, ale při tom přináší mnoho zážitků a prostoru pro sdílení.

Mimo skupinových her se budou děti moci účastnit pohybových činností (nohejbal, aerobik, házená apod.) - hned u penzionu je k tomu určené hřiště a součástí je i celodenní výlet po stopách "Vodomila", který zakončíme na koupališti. Skupinové aktivity jsou zaměřené zejména na pohyb v přírodě zakončený nejenom společným večerním posezením u ohně.


Deník 2. turnusu tábora Sportmánia
Tábor

Na co se mohou děti těšit?

 • Na spoustu her
 • horolezeckou stěnu
 • aerobik
 • nohejbal
 • fotbal
 • bazén
 • šifrovaný celodenní výlet s překvapením
 • táborák
 • a mnoho dalšího, co nabízí lokalita malebné Vysočiny

  • O děti je postaráno po všech stránkách, tedy i o pitný režim i celodenní stravu.


Pro první seznámení s vedoucími, které na táboře potkáte, můžete zhlédnout krátké video z akce Malešičák 2017. Pohodová atmosféra zaručena i na táboře!

Ubytování

Ubytování dětí během celého tábora bude v apartmánech v malebné vesnici Rozsochy. Tato lokalita je příhodná k podnikání různorodých výletů do přírody, k vodě a při tom v blízkém městě Bystřice nad Pernštejnem můžeme využít skvěle vybavenou sportovní halu s vnitřním i venkovním bazénem.

Součástí ubytování je travnaté hřiště, společenská místnost i venkovní posezení nejenom pod pergolou. Výhodou místa pobytu je bezprostřední kontakt s přírodou, kapacita ubytování vybízí, aby zde byly ubytovány pouze děti z tábora. Tato podmínka je pro nás klíčová, aby bylo možné s dětmi vytvořit skupinu, v níž si budou vzájemně rozumět.

Účastníci jsou tedy ubytováváni ve třech apartmánech s celkovou kapacitou 25 – 30 lůžek, každý apartmán má své sociální zařízení i malou kuchyňku. Hned u penzionu je možnost parkování.

Ubytování U Pazderů

Stravování

Během celého tábora zajišťujeme pro děti kompletně stravování, tj. snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře. Samozřejmostí je pitný režim.

Jeden večer bude věnován opékání všeho, co mají děti rády (špekáčky, chleba, rohlíky… :-) ).

Turnusy pro naše tábory na rok 2018:

Turnus Termín Cena za dítě
Sportmánia I. 1. 7. - 8. 7. 2018 2 900,- Kč
Sportmánia II. 8. 7. - 15. 7. 2018 2 900,- Kč

Líbí se vám, jakým způsobem děláme tábory?

Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme jakmile otevřeme turnusy pro rok 2019!